Mają Państwo fotele nadające się do renowacji?
To świetnie! Zrobimy to sprawnie i profesjonalnie!



Zajmujemy sie profesjonalną renowacją foteli kinowych Jesteśmy w stanie wykonać renowację każdego typu foteli. Posiadają Państwo stare fotele hiszpańskiej firmy Figueras, francuskiego Quinette Gallay czy innego producenta to bez znaczenia – wymienimy tapicerkę, piankę oraz konstrukcję. Możemy wykonać całe elementy tapicerskie i przywieźć je prosto do Państwa!



Zwykłe pokrowce nie wystarczą, ponieważ zgodnie z przepisami p.poż fotel musi posiadać atest na układ tapicerski.
Posiadamy atesty polskie, europejskie oraz brytyjskie trudnopalności i toksyczności na oferowany układ tapicerski.



Bądź eko!
Może dla Państwa sali nie potrzeba nowych foteli a jedynie wymiana elementów miękkich?


Pomożemy również w ocenie stanu tapicerki oraz doborze odpowiednich środków do uzyskania jak najlepszego rezultatu.


Jak najszybciej uzyskać wycenę?

Jest kilka dróg do szybkiej wyceny. Kluczowa jest dobra dokumentacja zdjęciowa foteli, które Państwo posiadacie i lub sprawdzenie nazwy producenta. Jeśli nie ma takiej możliwości – prosimy o kontakt z naszym przedstawiciele celem szybkiej weryfikacji jaki typ i model Państwo posiadają.

Jak wygląda realizacja?

Najczęściej zaczynamy od pobrania od Państwa wzoru siedziska, oparcia i/lub podłokietnika aby mieć pewność co do dokładnych wymiarów końcowych oraz profesjonalnej oceny technicznej w naszym laboratorium. Później następuje proces przygotowania pokrowców i/lub formatek piankowych. Po proprzygotowaniu, nasza wykwalifikowana ekipa montażowa przyjeżdża do Państwa w dogodnym momencie i błyskawicznie zmienia stare formatki na nowe. Bardzo zależy nam na szybkiej i sprawnej realizacji na sali – żeby zająć jak najmniej czasu i żeby kino/teatr mógł grać! Stare części przeznaczane są do utylizacji bądź recyklingu.


Skontaktuj się już dziś i sprawdź możliwości renowacji swojej sali!

Anna Grzenia | +48 539 860 568 | ania@meganseating.com

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.