Wiele Domów Kultury lub innych Instytucji Kulturalnych staje przed problemem optymalnego wykorzystania swojej przestrzeni. Z jednej strony potrzeba dużej sali wypełnionej fotelami gdzie widzowie mogliby wygodnie się rozsiąść i obejrzeć film lub spektakl, z drugiej zaś strony często świetlnie byłoby mieć pustą przestrzeń na której możnaby rozstawić bankietowe stoły lub zorganizować wieczorek taneczny. Megan Seating ma rozwiązanie tego problemu. Dlaczego nie mieć dwóch sal w jednej? Wielofunkcyjne widownie to przyszłość, którą można mieć już dzisiaj.

Kopalnia Kultury w Czeladzi
Kopalnia Kultury w Czeladzi

Teleskopowe siedzenia dla teatrów, sal konferencyjnych, sal kinowych, sal wykładowych, o głębokości rzędu od 75 do 95 cm  w celu zwiększenia wygody. Z myślą o redukcji hałasu wszystkie końcówki i kontakty posiadają gumowe osłonki. Dostępne rozwiązania obejmują systemy narożnikowe i wklęsłe, z takimi elementami jak otwory wentylacyjne, platformy pokryte PCV lub materiałem włókienniczym i oświetlenie przejść. Szeroki wybór tapicerowanych siedzisk z oparciem na ręce i/lub ławek; różnorodne  warianty balustrad.

Niesamowita możliwość posiadania dwóch sal w jednej!

Trybuny teleskopowe Megan
TypKoszt
Widownia betonowa X
Widownia wielfunkcyjna1,5 – 2x
Koszt budowy widowni

Koszt trybuny teleskopowej wraz z fotelami zwykle nie przekracza dwukrotności kwoty przeznaczonej do wykonania klasycznej widowni betonowej wraz z fotelami. Dzięki wyborowi rozwiązania teleskopowego sala zyskuje na wielofunkcyjności.

GDY TRYBUNY SĄ ZAMKNIĘTE OBSZAR POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ ZNACZNIE SIĘ POWIĘKSZA.

Dostępne w wielu wariantach ustawień i połączeń: pod ścianą, pod balkonem, stojące samodzielnie. Zgodne z następującymi przepisami i standardami:

  • EN 13200, który określa wymagania dotyczące projektu i zarządzania dla obiektów przeznaczonych dla widzów w lokalizacjach tymczasowych i stałych, w tym dla stadionów sportowych, hal i innych obiektów krytych oraz otwartych;
  • ISO 3834, który odnosi się do kontrolowanej produkcji konstrukcji metalowych;
  • ISO 14001, który określa wymagania dotyczące zarządzania środowiskiem;
  • ISO 9001 dotyczącym zarządzania jakością w projekcie, opracowaniu, produkcji, dostawie, montażu i konserwacji.

Teleskopowe

Trybuna składa się do ściany lub np. pod balkon tworząc jednolitą ścianę zwiększajac miejsce na sali.

Chowane

Fotele są chowane pod podłogę w specjalnych skrzyniach.

Suwane

Fotele na przesuwnych szynach mogą zostać ukryte np. pod sceną

Archiwum Państwowe w Krakowie

Wybierz rozwiazanie mobline Megan Seating dla swojej sali i zapewnij sobie 2 sale w jednej! Możliwość swobodnego kształt†owania przestrzeni i organizacji wielu różnych imprez na jednym obiekcie. Chętnie porozmawiamy o najlepszym rozwiązaniu do Państwa sali.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.