producent foteli kinowych producent foteli kinowych

Produkujemy fotele do sal kinowych na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt. Posiadamy własny zespół projektowy, który jest w stanie stworzyć niemal każde siedzisko kinowe i dostosować je do sali nowo projektowanej a także już istniejącej.

producent foteli teatralnych producent foteli teatralnych

Produkujemy fotele do sal teatralnych na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt. Posiadamy własny zespół projektowy, który jest w stanie stworzyć niemal każde siedzisko teatralne i dostosować je do sali nowo projektowanej a także już istniejącej.

producent foteli audytoryjnych producent foteli audytoryjnych

Produkujemy fotele do sal widowiskowych i audytoryjnych na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt. Posiadamy własny zespół projektowy, który jest w stanie stworzyć niemal każde siedzisko audytoryjne i dostosować je do sali nowo projektowanej a także już istniejącej.

producent foteli premium producent foteli premium

Produkujemy fotele klasy Premium na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt. Posiadamy własny zespół projektowy, który jest w stanie stworzyć niemal każdy fotel i dostosować go do sali nowo projektowanej a także już istniejącej.

Megan Seating produkuje wysokiej jakości fotele kinowe, teatralne, audytoryjne od ponad 20 lat.

Fotele Megan Seating wytwarzane są w całości przez naszą frmę. Jesteśmy obecni z Klientem na każdym etapie. Od doradztwa na etapie
projektowania, przez pomiary sali oraz dobór odpowiedniego fotela.
Wykonujemy dla Klienta model prezentacyjny wybranego fotela.
Następnie produkujemy fotele na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt. Posiadamy własny zespół projektowy, który jest w stanie
stworzyć niemal każdy fotel kinowy i dostosować go do sali nowo projektowanej a także już istniejącej. Zachowując przy tym zgodność z
przepisami p/poż. Posiadamy wykwalifikowane wydziały gdzie produkujemy nasze fotele: wydział metalowy, wydział pianek pur, szwalnię, tapicernię, stolarnię oraz montownię.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.