01

Erkenntnisse

Länder

Tsd.

Sitzplätze

Jahre

Erfahrung

02

producent foteli kinowych producent foteli kinowych

Produkujemy fotele do sal kinowych na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt. Posiadamy własny zespół projektowy, który jest w stanie stworzyć niemal każde siedzisko kinowe i dostosować je do sali nowo projektowanej a także już istniejącej.

producent foteli teatralnych producent foteli teatralnych

Produkujemy fotele do sal teatralnych na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt. Posiadamy własny zespół projektowy, który jest w stanie stworzyć niemal każde siedzisko teatralne i dostosować je do sali nowo projektowanej a także już istniejącej.

producent foteli audytoryjnych producent foteli audytoryjnych

Produkujemy fotele do sal widowiskowych i audytoryjnych na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt. Posiadamy własny zespół projektowy, który jest w stanie stworzyć niemal każde siedzisko audytoryjne i dostosować je do sali nowo projektowanej a także już istniejącej.

producent foteli premium producent foteli premium

Produkujemy fotele klasy Premium na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt. Posiadamy własny zespół projektowy, który jest w stanie stworzyć niemal każdy fotel i dostosować go do sali nowo projektowanej a także już istniejącej.

03

05

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.