01

Erkenntnisse

Länder

Tsd.

Sitzplätze

Jahre

Erfahrung

02

Fotele kinowe Fotele kinowe

Produkujemy fotele kinowe na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt. Posiadamy własny zespół projektowy, który jest w stanie stworzyć niemal każdy fotel kinowy i dostosować go do sali nowo projektowanej a także już istniejącej.

Fotele teatralne Fotele teatralne

Produkujemy fotele teatralne na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt. Posiadamy własny zespół projektowy, który jest w stanie stworzyć niemal każdy fotel teatralny i dostosować go do sali nowo projektowanej a także już istniejącej.

Fotele audytoryjne Fotele audytoryjne

Produkujemy fotele audytoryjne na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt. Posiadamy własny zespół projektowy, który jest w stanie stworzyć niemal każdy fotel audytoryjny i dostosować go do sali nowo projektowanej a także już istniejącej.

Fotele Premium Fotele Premium

Produkujemy fotele na indywidualne zamówienie pod konkretny projekt. Posiadamy własny zespół projektowy, który jest w stanie stworzyć niemal każdy fotel kinowy i dostosować go do sali nowo projektowanej a także już istniejącej.

03

05

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.