Tkaniny z Certyfikatem antykoronawirusowym

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i trudnościom zwiazanym z Pandemią Koronawirusa włączyliśmy do swojej oferty specjalne tknaniny oraz sztuczne skóry oraz przetestowaliśmy je w niezależnych laboratoriach pod kątem nierozprzestrzeniania koronawirusa.

Nasze tkaniny wyposażone są w technologię SAFE FRONT®, która skutecznie chroni przed wirusami oraz bakteriami.

SAFE FRONT

COVID-19 (SARS-CoV-2) nie jest obecnie dostępny do testowania. Jednakże SAFE FRONT® został przetestowany pod względem innego szczepu z tej samej rodziny w ramach testu ISO 18184: 2019 w celu określenia aktywności przeciwwirusowej w wyrobach włókienniczych, wykazując jego skuteczność w ponad 91% przeciwko podobnemu typowi koronawirusa (Feline Coronovirus).

Testy aktywności wirusobójczej nie są wykonywane z SARS-CoV-2, ponieważ organy akredytowane do przeprowadzenia tego testu uważają za niepotrzebne wykazanie aktywności przeciwwirusowej.

Część środowiska naukowego zakłada, że ta sama rodzina wirusów, w tym przypadku koronavirus, posiada podobną otoczkę, a jej wrażliwość na środki dezynfekujące podobne do SAFE FRONT® nie powinna się znacznie różnić.

Mówienie o tkaninie ANTI-COVID-19 jest bardzo mocnym stwierdzeniem. Takie oświadczenia muszą być poparte testami, które wymagają badań na ludziach, jak w przypadku szczepionek lub leków, oraz postępowania zgodnie z procedurami wymaganymi przez protokoły ministerstw zdrowia w każdym kraju.

W naszym przypadku możemy potwierdzić, że SAFE FRONT®zapobiega rozprzestrzenianiu się i replikacji podobnych koronawirusów, działając bezpośrednio na jego otoczkę, niszcząc ją i dezaktywując wirusa oraz utrzymując optymalny poziom higieny.

Nasze sztuczne skóry wyposażone są w specjalną trwałą warstwę Sanitized. Sanitized AG jest wiodącym światowym producentem środków antybakteryjnych , antygrzybicznych oraz antyinsektowychwykorzystywanych w przemyśle włókienniczym i tworzyw sztucznych. Siedziba firmy znajduje się w Burgdorf, w Szwajcarii.

Sanitized

Posiadamy badania potwierdzające skuteczność warstwy Sanitized na gotowej tapicerce wykonanej ze sztucznej skóry w stosunku do Feline Coronavirus. Dzięki temu w przeciągu max. 2h aktywność wirusa zostaje ogarnioczna w ponad 90%.

Przetapicerowanie istniejących mebli

Już dziś możemy przetapicerować Twoje meble – Twoją salę kinową, teatralną, audytoryjną w tkaninę SafeFront lub sztuczną skórę z Sanitized! Oferujemy w pełni kompleksową realizację. Jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zabezpieczyć Twoją salę.

1. Demontaż na miejscu.

2. Transport do naszej siedziby

3. Przetapicerowanie elementów miękkich.

4. Ponowny montaż gotowych elementów

5. Sprzątanie po montażu.

Czyszczenie i dezynfekcja

Megan Seating jest w stanie szybko wyczyścić i/lub zdezynfekować fotele w Twojej sali. Mamy wykwalifikowaną ekipę, kótra sprosta każdemu wyzwaniu w tej dziedzinie. Odkurzanie, pranie, dezynfekcja to dla nas pestka! Sprawdź nas!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.