Megan Seating - fotele teatralne fotele kinowe fotele widowiskowe

FIRMA

MS
Megan Seating, Widok z powietrza

Firma MEGAN SEATING jest polskim producentem foteli widowiskowych i audytoryjnych. Nasze fotele dostarczamy i montujemy w salach: kinowych, teatralnych, koncertowych, konferencyjnych i audytoryjnych.
Wysokiej jakości fotele produkowane przez naszą firmę znajdują uznanie wielu klientów w Polsce oraz na całym świecie, m.in. w Austrii, RFN, Holandii, Francji, Włoszech, Szwecji, Dani oraz Rosji, Litwy. Nasze fotele zamontowano również na egzotycznej wyspie Mauritius, Reunion, Arabii Saudyjskiej, Meksyku a także na stacji polarnej w na Biegunie Północnym.

Misją firmy MEGAN SEATING jest dostarczenie naszym klientom wysokiej jakości wygodnych foteli i zapewnienie profesjonalnej obsługi wraz z serwisem.

Nasze fotele dostosowywane są do potrzeb klienta oraz warunków występujących na danym obiekcie. Służymy pomocą w zakresie doradztwa i planowania rozmieszczenia foteli oraz w doborze odpowiedniego modelu. Dysponujemy również wyspecjalizowaną ekipą montażową, która szybko i sprawnie dokonuje montażu foteli i krzeseł.

Nasze fotele posiadają wszystkie wymagane przez PN i EN atesty.
WYMIARY, KOLORYSTYKA, ORAZ STYLISTYKA FOTELI ZGODNIE Z ŻYCZENIEM KLIENTA

MS2
Megan Seating, Widok z powietrza
MS 3
Megan Seating, Widok z powietrza